Lajme

30-01-2023

Telebingo Shqiptare prezanton biletën e Shën Valentinit.


23-01-2023

Telebingo Shqiptare : Gjithçka që ndodhi në 22 Janar 2023.


17-01-2023

Telebingo Shqiptare: Shorti i pare i vitit 2023 nis me nje tjeter cmim te madh te fituar ne Durres, teksa Bingo mbi 19 milione leke ndahet mes qytetit te Beratit dhe Kukesit.


02-01-2023

DHE MILIONERI I SHQIPERISE MERR QE NE DITEN E PARE TE VITIT MBI 111 MILIONE LEKE NGA TELEBINGO!


29-12-2022

VITI NIS NDRYSHE!


19-12-2022

DO TË NDODH QË KËTË JAVË!

Viti i Ri në Telebingo festohet si askund tjetër!


12-12-2022

Dy fitues ndajnë çmimin e madh të javës, fitohet edhe “Rroga Telebingo”
Ne treg bileta milionere e fundvitit me të cilën luajmë në 25 Dhjetor dhe 1 Janar.


05-12-2022

Cfare do te benit ju me 100 MILIONE LEKE?


28-11-2022
Surprizë pas surprize në TELEBINGO SHQIPTARE

21-11-2022

Telebingo Shqiptare: Shorteu Special i 28-29 Nëntorit, ja superçmimet që do fitohen të dielën!


14-11-2022

Telebingo Shqiptare : DY HERE FAT!


07-11-2022
Çudia vazhdon edhe këtë javë, ka nga ata që fitojnë dy herë radhazi!

31-10-2022
Një sezon i çmendur në Telebingo Shqiptare!

23-10-2022

Çmimi i madh këtë javë ndalet në Korçë, fituesi merr mbi 11.6 milionë lekë!


16-10-2022

Telebingo Shqiptare: Çmimi i madh bie në Tiranë, fituesi merr 1,138,250 lekë. Superçmime në lojë çdo javë


09-10-2022

Nuk kalon javë pa u fituar super çmime në Telebingo Shqiptare.


03-10-2022

ÇDO PO JAVË FITOHEN ÇMIMET E MËDHAJA!


25-09-2022

Çmimi i madh mbi 10 milionë lekë (të vjetra) dje u fitua në qytetin e Korçës. Për të tretën javë radhazi fitohet edhe loja e “Super Peta”, ja ku shkuan milionat e tjera të lojës telefonike, “Ruletës së fatit”, si dhe shorteut të goglave për çmimin e madh të javës që lamë pas.

Çdo javë në lojë Bingo, 3 “Rroga Telebingo”, loja “Super Peta” dhe para në lojën telefonike.


18-09-2022

Mbi 10 milionë lekë fitohen në Tiranë. Luajmë sërish këtë javë me çmimin e madh “Super Peta”.


11-09-2022
Fati në dorën tuaj, më thjesht se kurrë më parë!


Zgjidh xhiron Rezultatet Lajme Telebingo Shqiptare Loja telefonike Kontakte Keni ndonjë pyetje?

Telebingo Shqiptare

© National sh.a, Tirana, Albania
Buletini i TeleBingos
Email *
Support
+355 672078190
support@telebingo.al
© Telebingoshqiptare, 2023